Bylinářství města pražského

Čerstvě nasušené, krásně voňavé

V pražské ulici Václavská najdete tradiční české bylinářství. Nabídne jednodruhové bylinky a vzájemně se doplňující přírodní bylinnné produkty, které společně tvoří základ této unikátní zelené lékárny.  S výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaný asistent v oblasti tradiční lidové medicíny.  

Bylinářství, bylinky a další:

  • České certifikované jednodruhové bylinky 
  • Serafin tinkury 
  • Česká kosmetika Saloos a vonné essence
  • Chorvatská kosmetika Aromatica 
  • Ruská kosmetika Siberica 

Směsi bylin na míru intuitivně vybíráme na základě dotazování. Podle vašich potřeb, neduhů i trápení či jen tak pro radost na dobrou náladu.  Sušené bylinky vážíme na retro váze v gramáži dle libosti. Označíme štítkem se složením i návodem na přípravu bylinného odvaru. Odborný asistent vám sdělí vše potřebné k užívání bylinného čaje, budete tedy vědět zcela přesně jak dlouho čaj užívat, na co si dát pozor i to, jak na jak dlouho vám směs vydrží.

Příjdete-li příště se štítkem nebo si složení směsi pamatujete, namícháme vám ji znovu – obdobnou, tak aby učinek splnil vaše očekávání a tělo nepřišlo do návyku. I kdyby jste zapomněli, nevěděli – nezoufejte,  společnými silami to dáme dohromady. 

Bylinný čaj v láhvi cestu do práce i jen tak ven 

Čajovou směs rádi připravíme s sebou do termo láhve do práce i na Náplavku. Můžete se tak občerstvit na cestě do zaměstnání, během dne no prostě kdykoliv. 

Darujte (si) radost – darujte zdraví!

Vytvořte autentický dárek.  Uvažte mu mašli, nalepte stylovou samolepku a dejte mu tvář, je to zážitek.  Namícheje si bylinný čaj sami!

Odborný asistent je vám vždy plně k dispozici. Tak hurá do toho! A jak na to?  

Bylinky podrobte nejprve smyslovým vjemům, poskládejte si směs podle základního pravidla fytoterapeutické receptury a vyberte si obalový materiál do kterého si byliny odvážíte: kompostovatelný přírodní papír, lněný a nebo bavlněný? Naprosto šetrně k životnímu prostředí – zerowaste dárek, který dýchá zdravím! 

Bylinková Terapie Praha – místo k zastavení, terapie pro vaše tělo i duši