Bylinářství města pražského

Čerstvě nasušené, krásně voňavé

V pražské ulici Václavská najdete tradiční české a moravské bylinářství.

Nabídne jednodruhové bylinky a vzájemně se doplňující přírodní bylinné produkty, které společně tvoří základ této unikátní zelené lékárny.  

Bylinky Vám ráda připravím a po konzultaci domluvíme společné setkání v Bylinkové Terapii,  pokud Vás trápí nějaký problém napište prosím na:  bylinkova-terapie@email.cz 

Veškeré konzultace a poradenství je zdarma 🙂

Bylinářství, bylinky a další:

  • Směsi bylin na míru intuitivně vybírám na základě dotazování. Podle vašich potřeb, neduhů i trápení či jen tak pro radost na dobrou náladu.  Bylinky Vám ráda připravím. Vše Označíme štítkem se složením i návodem na přípravu bylinného odvaru

Příjdete-li příště se štítkem nebo si složení směsi pamatujete, namíchám vám ji znovu – obdobnou, tak aby účinek splnil vaše očekávání a tělo nepřišlo do návyku. I kdyby jste zapomněli, nevěděli – nezoufejte, společnými silami to dáme dohromady. 

Darujte (si) radost – darujte zdraví!

Vytvořte autentický dárek.  Uvažte mu mašli, nalepte stylovou samolepku a dejte mu tvář, je to zážitek.  Namíchejte si bylinný čaj sami!

Vždy Vám s radostí a výběrem bylin pomůžu. Tak hurá do toho! A jak na to?  

Bylinky podrobte nejprve smyslovým vjemům, poskládejte si směs podle základního pravidla fytoterapeutické receptury a vyberte si obalový materiál do kterého si byliny odvážíte: kompostovatelný přírodní papír, lněný a nebo bavlněný? Nebo si přineste svůj obal sebou.

Naprosto šetrně k životnímu prostředí – zerowaste dárek, který dýchá zdravím! 

Jelikož pořádám Bylinkové dílny pro děti, Bylinkové tvoření pro dospělé, Bylinkovou školu, či pořádám Bylinkové vycházky a Bylinkové oslavy, Tvoření s bylinkami pro menší kolektivy a firmy. A v současné době píšu další knihu,  Bylinková Terapie nefunguje jako klasický kamenný obchod, vždy je nutné napsat na email, vždy se s Vámi domluvím na setkání v Bylinkové Terapii.

Děkuji za pochopení  🙂   

Bylinková Terapie Praha – místo k zastavení, terapie pro vaše tělo i duši