DOBRÁ RADA je ZDARMA!

Nevíte si rady, které byliny a směsi by jste měli užívat na vaše neduhy?

Paní Monika, zakladatelka Bylinkové Terapie, srdcem bylinářka… Terapeutka Tradiční čínské medicíny a lidového léčitelství si vás ráda vyslechne, odborně poradí a namíchá vhodnou směs bylin na míru vašim obtížím. Pohladí na duši i na těle.

U nás je DOBRÁ RADA ZDARMA! 

Ano, naší filosofií je, že za dobrou radu se neplatí. V Bylinkové Terapii vám odborně poradíme a doporučíme vhodnou bylinnou terapii. Na oplátku budeme rádi za doporučení a zpětnou vazbu. Můžete nám ji přijít sdělit ústně, telefonicky, emailem nebo třeba na facebook Bylinkové terapie. Váš úsměv náš úspěch!

Propojení lidové moudrosti 

Principy léčení podle Tradiční Čínské medicíny jsou tisícelet prověřenou moudrostí, spolu se zákony přírody představuje bohatý pramen vědění, který je nám velkou inspirací a čerpá z něj ve své praxi diplomovaná terapeutka TČM –  Monika Golasovská.

V Bylinkové Terapii jsme unikátní tím, že pracujeme převážně s českými bylinami.  Jsou totiž výborným ekvivalentem na ty čínské. Monika jenž má 14 let zkušeností s fytoterapíí věří, že nejlépe nám v těle i na těle funguje to, co pochází z našich krajin. Souhlasíte? 

V Bylinkové Terapii zastáváme názor, že do sebe i na sebe dáváme to, odkud pocházíme a co je nám blízké…

Každé terapii předchází konzultace při šálku lahodného čaje v pohodlném křesílku a diagnostika. Máme velmi dobrou odezvu a zkušenost s kombinací: bylinná terapie a akupunktura v kombinaci s moxováním či baňkováním. Tu vhodně zvolíme na míru klientovi podle jeho obtíží. Celostní pohled spolu s dobře provedenou procedůrou se stává velmi účinnou metodou. Urychlí proces uzdravení neb doplníme, to co chybí a naopak upustíme, to co již potřebné není. 

Na závěr se můžete těšit bylinnému ošetření, rozhovoru kde je dostatečný  prostor pro vaši zpětnou vazbu, pocity i dotazy. Dostane se vám doporučení zvláštního režimu, které je zdraví prospěšné dodržovat jednak po ošetření i mezi dalšími absolvovanými terapiemi a také doporučíme vhodný termín další návštěvy. 

Konzultace, diagnostika, terapie a ošetření –  800,- Kč/ hod

Rezervace předem nutná. Objednejte se prosím telefonicky na +420 724 018 161 nebo m.golasovska@bylinkova-terapie.cz. 

Bylinková Terapie Praha – místo k zastavení, terapie pro vaše tělo i duši