Individuální kurz Bylinkaření

Zarezervujte si naší bylinkovou dílnu a laboratoř pro sebe 

Již jste navštívili naše kurzy v minulosti a rádi by jste si zážitek zopakovali znovu se svými přáteli? Zajímáte se o alternativní medicínu, lidové léčitelství a chcete obohatit své znalosti, rozšířit portfolio a vyrábět si vlastní ošetřující produkty? Nebo jen hledáte zajimavé místo pro strávení příjemných chvil, něco vyjimečného pro své kolegy či benefity pro zaměstnance? To vše a mnohem více je u nás možné. Fantazii se meze nekladou…

Individuální kurz bylinkaření Praha

Nabízíme vám možnost rezervovat si naší dílničku pro soukromé účely. Po celou dobu je vám k dispozici odborný lektor i asistent, který vás vše naučí a provede přípravou od zpracování po konečné výrobky, které si odnesete s sebou domů. 

Cena pronájmu bylinkové dílny a laboratoře

Kalkulaci provedeme na základě vašich požadavků. V závislosti na počtu hodin, materiálu, náročnosti programu a počtu osob. Program je individuální a na míru.  

Min. počet účastníků je 2 a max. 10 lidí. 

Možnost zorganizovat kurz také pro zahraniční klientelu. Zajistíme anglicky mluvícího asistenta. 

Individuální program na míru. Naučíme vás to, o co máte zájem.

Pro nezávaznou objednávku či konzultaci nám napište email na bylinkova-terapie@email.cz. Zašlete nám svou představu. Společně doladíme detaily k oboustranné spokojenosti. 

Bylinková terapie Praha – Tvoření s tradicí