O nás

Čerstvá vůně květin  se valí Dittrichovou ulicí. Tým Bylinkové terapie Vás srdečně zve k posezení na lahodnou kávu, konvičku bylinného čaje či čerstvou polévku z divokých bylin a všeho dobrého.

Letní osvěžení v našem Herbee baru, výborné ledové limonády a víno z bylin příjemně naladí a doplní, to co zrovna chybí a vyváží do pohody.

Lahodné domácí dorty a sušenky hrají barvami, lahodí oku, i mlsným jazýčkům, jenž si rádi dopřejí jen to nejlepší z čertvých surovin a bylin. 

Vše, co si u nás dáte v pohodlném křesílku či odnesete s sebou domů léčí na těle i duši. 

Prohlédněte si náš web, který nabídne inspiraci, řešení, zkrátka přesně to, co v daný moment potřebujete a seznámí vás s tím, čím pro vás Bylinková Terapie může být.

Tešímě se na vaši návštěvu, 

Tým Bylinkové terapie

One thought on “O nás”

  1. Dobrý den, koupili jsme si u vás bylinky a vaříme si z nich čaj v práci. Nedá se to vůbec srovnat s čajem ze supermarketu (bez chuti) ani s kafem. Čaj z vašich bylin přímo čiší energií, je krásně voňavý. A cenově je skoro levnější než ze supermarketu. MOC DĚKUJEME, že jste podobný obchod otevřeli !! Na jednoduchý bylinkový čaj jsme přišli náhodou letos v létě v Jižních Čechách. Na jednom statku měla hospodyňka natrhané bylinky z louky. Držíme palce, ať se vám moc daří !!! Ať další lidé poznají užitek z této „jednoduchosti od Boha“ 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *