O nás

Čerstvá vůně bylin se valí Václavskou ulicí. Tým Bylinkové terapie Vás srdečně zve na lahodný šálek čaje, radu či k tvoření dle starých osvědčených receptur a postupů tradičního lidového léčitelství, tak jak to dělali naši předci. 

 

Od dubna nový koncept bylinkové dílny a laboratoře

Vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli, to co se u nás naučíte v kurzech vyrobit i u vás doma, to najdete i v našem krámku ve Václavské ulici vedle hotelu Moráň.. Dílna Bylinkové Terapie nabízí nejen jednodruhové čerstvě nasušené byliny, ale i další komponenty jako oleje, sádlo, víno pro nakládání bylin a tak dále pro vaše tvoření. Obalové materiály, skleničky, zátky a různé lahve. Dekorativní stanoviště dodá vašemu výrobek šmrnc – krásné etikety, razítka, nálepky, stužky,…..a bude vypadat,  jako by jste jej doopravdy zakoupily. 

Vytvořte si krásný autentický dárek z bylin u nás, či se zastavte dárkově zabalit si svůj po domácku vyrobený. K dispozici je vám vždy odborný asistent, spousty rad a triků, návodů a nekonečno inspirace z českých Beskyd.

Prohlédněte si náš web, který nabídne inspiraci, řešení, zkrátka přesně to, co v daný moment potřebujete a seznámí vás s tím, čím pro vás Bylinková Terapie může být.

Tešímě se na vaši návštěvu, 

Tým Bylinkové terapie

One thought on “O nás”

  1. Dobrý den, koupili jsme si u vás bylinky a vaříme si z nich čaj v práci. Nedá se to vůbec srovnat s čajem ze supermarketu (bez chuti) ani s kafem. Čaj z vašich bylin přímo čiší energií, je krásně voňavý. A cenově je skoro levnější než ze supermarketu. MOC DĚKUJEME, že jste podobný obchod otevřeli !! Na jednoduchý bylinkový čaj jsme přišli náhodou letos v létě v Jižních Čechách. Na jednom statku měla hospodyňka natrhané bylinky z louky. Držíme palce, ať se vám moc daří !!! Ať další lidé poznají užitek z této „jednoduchosti od Boha“ 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *