Omlazující akupunktura

Kořeny a historie akupunktury 


V Číně tato kosmetická omlazující akupunktura existuje již staletí a byla jednou se základních tajemství krásy bohatých a vlivných žen ve Starověké Číně. Je to zaznamenáno již z dob Sluneční dynastie před 800 lety. Nicméně, až do roku 1970 se této oblasti dostalo formálního uznání v moderní Číně.

Omlazující akupunktura 

Kosmetická akupunktura je holistické ošetření, které je zaměřeno na vyzdvihování krásy z hloubky na povrch. Na rozdíl od ostatních ošetření obličeje, Vaše celkové zdraví je napraveno v průběhu ošetření a toto Vás zanechá nejen s pocitem mladosti, ale i s tím, že mladší vypadáte.

 Kosmetická omlazující akupunktura je jen za zlomek ceny Botoxu, Kolagenu & Restylanových injekcí a je to především bezpečné, bez žádného zotavovacího času a léčení celého těla.

Kosmetická akupunktura je speciální oblast akupunktury, která se zaměřuje na zlepšení přirozeného vzhledu kůže. Tato akupunktura je rovněž známá jako akupunktura k omlazení obličeje. Je to efektivní alternativa západních zákroků jako je botox, kolagenové injekce a tak podobně. 

Účinky omlazující kosmetické akupunktury

Zlepšuje cirkulaci krve. Pomáhá lymfatickému systému odplavovat toxiny a škodliviny. Zvyšuje produkci kolagenu a zpevňuje póry. Působí proti vráskám, povadlé pleti a dvojíté bradě. Lifitingové a anti-age účinky.  Redukuje kruhy pod očima, otoky, pigmentové skvrny. Uvolňuje svalový tonus a svalové napětí. 

Kolik ošetření je potřeba?

Počet ošetření je vždy individuální a záleží na celkovém stavu, rozsahu a hloubky vrásek. Většinou doporučujeme alespoň 6 – 10 sezení, 1x – 2x týdně (v mezidobí doporučujeme, aby klient prováděl akupresuru obličeje). Jedno sezení trvá přibližně hodinu.  Před prvním ošetřením se provede vstupní diagnostické vyšetření, na jehož základě stanovíme příčinu. Na ošetření používáme jednorázové miniaturní jehličky, kterými se ošetřují vrásky v obličeji a v závěru vaši pleti dopřejeme bylinné ošetření – což je unikát!

Po ošetření je obvyklé, že pleť je chvilku mírně místy červená díky zvýšení cirkulace krve v obličeji. Systémová léčba spočívá v řešení příčiny tvorby vrásek a volí se mezi užíváním bylinných směsí, systémové akupunktury nebo úpravy jídelníčku.

Metoda je vhodná jak pro ženy tak pro muže všech věkových kategorií a nemá žádné kontraindikace.

Cena jednoho sezení je 800,- Kč 

akupunktura
omlazující akupunkura praha

Ačkoliv je to běžně nazýváno kosmetická akupunktura, toto léčení /ošetření/ je část speciální oblasti Tradiční Čínské Medicíny /TCM/, která používá kombinaci akupunktury, metody kvascha a obličejové masáže

 

Chci se objednat na akupunkturu

Objednejte se na omlazující akupunkturu obličeje či celého těla k praktičce čínské medicíny Monice Golasovské na tel. +420 724 018 161 či emailu info@bylinkova-terapie.cz 

Bylinková Terapie Praha – tvoření s tradicí, terapie pro vaše tělo i duši