Večerní kurz Bylinkaření

Aneb jak léčily naše babičky v úterý a ve čtvrtek 

Během večerního kurzu Bylinkaření, aneb jak léčily naše babičky se máte na co těšit. Jsou nové, pořádáme je v týdnu, jsou dvoudenní a ten čas navíc, který přes den i noc získáme dodá výrobkům maximální potenciál. A že to bude síla!

JARO 

Na jaře se budeme zaměřovat především na byliny pro očistné koupele – vyrobíme si bylinné soli. Poznáte se s bylinami, které jsou nápomocny při čištění organizmus od toxinů a podle ověřených, starých receptů připravíme účinnou detoxikační čajovou směs, jenž po čas jara budeme popíjet.
Vyrobíme si tinkturu na imunitu i lahodný sirup pro psychiku a srovnanou mysl, kterým zaženeme jarní depresi.
Pro zdraví naší pleti umícháme vlastní mast k pěstění krásy, pleti dodá svěžest a péči, kterou si po zimním období zaslouží.

Uterý – poznání a zpracování

Seznámíme se s bylinkami pro dané období, s účinky a možnostmi zpracování. Budeme čistit kořeny, byliny, krájet, škvařit a míchat, připravovat směsi i stimulovat. Pak všeho necháme, nástroje odložíme, uklidíme a necháme uležet nejen byliny, ale i nově získané vědomosti.

Ani naši předci nespěchali…moc dobře si byli vědomi, že čas macerování a louhování, se významně podílí na získání maximálního účinku a byliny v “leže“ nabývají na síle.

Čtvrtek – zpracovávání a finišování

se proto opět sejdeme. Základ je již dostatečně uleželý a vyčkává na další zpracování do několika finálních výrobku, který si nazdobíte a odnesete s sebou domů.

Večery vás bude pravidelně provázet Monika Golasovská a její tým Bylinkové terapie.

Co na kurz s sebou? 

Během kurzu je pro vás vše potřebné zajištěno včetně materiálu, pomůcek a bylinkového občerstvení. Stačí dobrá nálada, zástěrka, psací potřeby a blok, úsměv, chuť tvořit a veselit se. 

Kdy večerní tvoření probíhá? 

Každé úterý a čtvrtek od 17:00 do 20:30.  Jedná se o dva večery, tj. celkem 7 hodin tvoření. 

Místo konání: Dittrichova 5, Praha 2 – Nové město

Cena: 1850,- Kč

Chci se účastnit večerního kurzu Bylinkaření, co dál?

Na kurz se prosím dopředu s dostatečným předstihem přihlaste. Rezervace dopředu je nutná – počet míst je omezený a proto prosím nezapoměňte uvádět také alternativní termín.

Přihláška na kurz zde!

Termíny jaro/léto cyklu večerního kurzu:

Květen – Lásky čas 

Úterý 15. května a čtvrtek 17. května 

Červen – Letní slunovrat 

uterý 5. červen a čtvrtek 7. červen 

Darujte RADOST!

Krásný dárek, který potěší i léčí. Darujte poznání a zdraví formou dárkového poukazu na kurz Bylinkaření. V případě zájmu nás prosím kontaktujte emailem na bylinkova-terapie@email.cz, uvěďte jméno a věnování. Voucher pro vás připravíme na míru a přijde vám elektronicky.