Příběh zakladatelky

Plním si jeden ze svých snů a otevírám si mou „Bylinkovou terapii“ – je to místo, kde pečuji o své klienty (nejen) s pomocí bylinek. Dovolte, abych se Vám představila. Jmenuji se Monika Golasovská a ráda se s Vámi podělím o kouzelný svět bylin. Pomocí jejich účinků můžeme ovlivnit naše zdraví, psychiku, vitalitu i krásu!   

monika golasovská, zakladatelka bylinkové terapie

 Mou předností je, že si všechny masti, odvary, tinktury, masážní oleje vyrábím sama z našich bylinek, které rostou u nás v českých luzích a hájích. Mám také svou bylinkovou zahradu, kde je mým štěstím pracovat. Vše zpracovávám podle starých osvědčených receptů. 

TIP: Přečtěte si článek blogerky Silvie o zážitku z Bylinkové Terapie 

Bylinám se věnuji většinu svého života. Studovala jsem Tradiční Čínskou medicínu v Brně a v čínském Tianjin, kde jsem strávila několik týdnu na univerzitě praxí v místní nemocnici. 

Jsem kvalifikovanou terapeutkou TČM a poznatky z Číny využívám při své praxi, kdy se s důverou obracím  k tradičním českým bylinám, věřím tomu, že bychom měli požívat to, co je nám blízké – a proto je Bylinková Terapie unikátní. 

Inspiruji se našimi předními českými bylináři Zentrichem a Jančou, jejich bylináře a herbáře jsou opravdovými poklady českého tradičního bylinářství, stejně tak úžasný Mathioliho herbář a mnoho dalších do kterých můžete nahlídnout, najdete je v naší bylinkové knihovně.

Pokud máte nějaké neduhy, trápení, nebo chcete jen načerpat nových sil a relaxovat, neváhejte a přijďte mě navštívit. Ráda si s vámi povykládám, zdiagnostikuji váš stav a doporučím vhodné léčení na míru. 

Ke konzultaci se prosím objednejte předem telefonicky

na +420 727 018 161. 

Chcete se dozvětdět více o příběhu zakladatelky Bylinkové Terapie? Přečtěte si rozhovor blogerky Sylvy ve kterém se blíže seznámíte s Monikou, která prozrazuje své tipy a triky na krásu a dlouhý život. 

Bylinková Terapie – místo k zastavení, terapie pro vaše tělo a duši