Napsali o Bylinkové Terapii RECENZE

 

Milada Kosinová,   22.červen 2018

Upřímně děkuji za nepopsatelný zážitek!
Pani Monika je nejen průvodcem bylinkového večera, který vás vtáhne do světa bylinkové alchymie, je to především úžasná a inspirativní žena, která lidem svým vlastním příkladem ukazuje cestu, jak se navrátit ke kořenům. 
Ještě jednou děkuji, tohle si budu ráda pamatovat.

——————————————————————————————-

Ingrid Kajankova Kuzmiaková,  25.květen 2018

Skvelé kurzy s moc prijemnou a znalou ženou ktorá ma krásnu duši Monikou a podobne naladenými ženami. Výborna atmosfera, krásny priestor. Dakujem a doporučujem.


Andrea Šandová, 21.březen 2018

Večerní kurz bylinkaření byl úžasný. Skvělá atmosféra, příjemný odpočinek, bylinkové čaje, povídání o bylinkách a přírodě a především bylinkové vyrábění samých užitečných věcí. Od Moniky jsem se dozvěděla spoustu informací o bylinkách, stejně tak jsem ráda poznala ostatní účastnice kurzu. Byly to opravdu dva velice příjemně strávené a přínosné večery. Děkuji za tu spoustu informací a vyrobků, díky kterým už vím, jak na to. Určitě se moc ráda zúčastním dalších akcí a kurzů. Děkuji za kus přírody v centru Prahy. Úžasné místo.

——————————————————————————————-

Barča Neužilová,  11.března 2018

Oba dva večery kurzů jsem si moc užila. Bylo to parádní. Atmosféra, přístup, vše perfektní. Moc děkuji, Moniko, za krásný zážitek plný inspirace a tipů do dalšího tvoření a žití v harmonii s bylinkami .
Myslím, že to nebyl můj poslední kurz.

——————————————————————————————-

Jolana Šťastná,  9.březen 2018

Včerejší a úterní kurz úžasný Moc jsem si vše užila, vzpomínám, vstřebávám…Moniko děkuji ,těším se na další.

——————————————————————————————-

Kateřina Lajnová,  24.leden 2018

Slova nedokážou vystihnout tu atmosféru… kouzelné místo a kouzelná bytost- Monika!! jsem moc ráda, že jsem jí poznala a určitě se budu stále vracet….

——————————————————————————————-

 

Eva Pískalková,  18.prosínec 2017

Paní Monika a její bylinky jsou učiněný poklad! Co mě akorát mrzí, že ji nemáme v Brně, ale o důvod vice zase a brzy přijet do Prahy  Děkuju!!!!

——————————————————————————————-

Daniel Petřina   27.září 2017

 

Dobrý den, koupili jsme si u vás bylinky a vaříme si z nich čaj v práci. Nedá se to vůbec srovnat s čajem ze supermarketu (bez chuti) ani s kafem. Čaj z vašich bylin přímo čiší energií, je krásně voňavý. A cenově je skoro levnější než ze supermarketu. MOC DĚKUJEME, že jste podobný obchod otevřeli !! Na jednoduchý bylinkový čaj jsme přišli náhodou letos v létě v Jižních Čechách. Na jednom statku měla hospodyňka natrhané bylinky z louky. Držíme palce, ať se vám moc daří !!! Ať další lidé poznají užitek z této „jednoduchosti od Boha“ 🙂

—————————————————————————————————————-

Lenka Jarošová,  4.prosinec 2017

Moniko, ještě jednou chci poděkovat za úžasný zážitek ze sobotního kurzu bylinkaření v Bistrot104. Doufám, že se spolu ještě uvidíme, tahle sobota byla pro mě velkou inspirací.Sirup je úžasný, chutná celé rodině a už se nemůžeme dočkat, až ochutnáme bylinkové víno.Při mé další návštěvě Prahy se u tebe určitě zastavíme.

——————————————————————————————–

Alžběta Bobalová,  29.října  2017
 
Vyjadrovať sa v superlatívoch v súvislosti s návštevou kurzu u pani Moniky je určite mieste.Toľko srdečnosti a ľudskosti,profesionality a ochoty…sama seba sa pýtam, či celé to odpoludnie v Bylinkovej terapii nebol iba krásny sen Byť v spoločnosti človeka s veľkým Č ako je pani Monika bolo úžasnou skúsenosťou.Šla som na kurz niečo sa naučiť,domov si však odnášam tašku plnú zdavých bylinkových dobrôt.Praktické rady a informácie,výborná nálada,pohladenie duše…veľké ĎAKUJEM
 

——————————————————————————————–

Carola Jarošová,  27. září 2017

Kéž by každý vedl svůj podnik jako paní Monika. Úžasná žena se srdcem na dlani, které vkládá do své práce každý den od rána do noci. Bytost, která si zaslouží jen to nejlepší na světě. Ať se daří, držím palce.

Karolína

——————————————————————————————-

Klára Kerhartová, 10.září 2017

Včerejší den byl pro mě nejlepší za posledních několik měsíců. Nejen, že jsem se naučila něco nového o kytičkách co rostou blízko našeho domova, ale taky jsem si krásně odpočinula.
Ráda bych na další kurz, ale nevím jestli se mi poštěstí jsem na něj dostat.

——————————————————————————————

Zdeňka Jakšič,  25.června 2017

Kromě bylinkové terapie si u paní Moniky můžete objednat i úžasné veganské dortíky. Ten můj byl růžový a nejen že nepřekonatelně vypadal, ale i skvěle chutnal, a to i bez lepku, cukru, mléka a sóji. Byl to prostě dortík, který svět ještě neviděl, a to v tom nejlepší slova smyslu !!!

——————————————————————————————

Klára Čížková, 16. červen 2017

Místo v centru, kde máte pocit, že jste v jiném vesmíru.

——————————————————————————————

Jarmil  Helinger, 31. květen 2017

Monika je žena s velkým Ž. S laskavým srdcem, které vkládá do všeho. Tedy nechte se „léčit“ nejen její moudrostí, ale i bylinkami, které od ní získávají kouzelnou moc.

—————————————————————————————–

Petra Páleníková, 22. květen 2017

Až skoro neuvěřitelným způsobem dokonalé místo. Ráj na zemi. Pohlazení po duši.

—————————————————————————————–
Jana Pospíšilová, 3. květen 2017
 
Doporučuji všem! Kouzelný prostor k posezení u bylinkového čaje, kávičky, vínka, polévky či dortíku. Úžasná paní majitelka, která vám namíchá domů bylinky na vaše neduhy … Děkuji, přijdu zase. 
 
—————————————————————————————-

 Jana Zelinková, 20. duben 2017

Doporučuji navštívit vícekrát denně 🙂

—————————————————————————————–

Luy Lee Langrová, 10.duben 2017

Úžasná prodejna, kde na Vás již při vstupu dýchne harmonie, klídek a pohoda. A paní Monika je neuvěřitelně srdečný a laskavý človíček, za kterým se každý velice rád vrací. Určitě doporučuji všem tuto kouzelnou prodejnu navštívit. A Moničce přeji mnoho úspěchů ve všem, co dělá a bude dělat… 

—————————————————————————————

Renáta Vitmajerová, 26. březen 2017

Kurz bylinkové terapie byl super-krásné prostředí, spousta nových poznatků a úžasná školitelka bylinkářka Monča. Díky a už se těším na další kurz 

 
 ————————————————————————————-
Tereza Kubčáková, 1.březen 2017 
 
 Paní Monika, laskavý – kouzelný a vnímavý člověk, který vidí do srdce i do duše Ráda jsem Vás poznala. Přeji Vám, spoustu milých lidiček kolem Vás a hodně štěstí … 
 
—————————————————————————————
 

Linda Michna, 28.únor 2014

Monička-úžasná bylinkářka,nádherná bytost,skvělý člověk  a moje milá kamarádka. Jsem ráda, že jsme se potkaly.Všem mohu jen doporučit.

Linda Michnna, Šeříkový krém vyrobený s láskou z přírodních surovin je dokonalým zázrakem, tak jako všechny další produkty, které Monička vyrábí. Její energiíí se musí všichni lidé rozzářit a nezbývá nic jiného , než se na svět usmívat DOPORUČUJI MOC…
 
—————————————————————————————
Markéta Hartenbergerová, 28. února 2014 
 

Nejkrásnější, nejúžasnější, nejbáječnějšííí bylinkářka na světě  už se moooc těšíme na další kurz bylinkové terapie 

 
————————————————————————————— 
 Žanula Gál, 13.listopad 2014
 

Jsem moc rada za setkani s Moničkou .A jeji kurzy jsou pro mě velmi moc přinosné :-):-) Děkuji Moni že tu jsi:-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *